Kino Na Starówce

Kino Helios

Wtorek, 01 kwietnia 2025 r.  Imieniny: Grażyny, Ireny

Zimowe warsztaty taneczne Reaktywacji

W dniach od 23 do 25 stycznia 2015 r. w ramach projektu „Zimowe warsztaty taneczne Reaktywacji” współfinansowanego przez Urząd Miasta Żory - odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci z formacji tanecznej Reaktywacja Żory.

Warsztaty prowadził znany choreograf z Gdańska pan Sebastian Białobrzeski.

"Podczas zajęć dzieci i młodzież poznawały elementy różnych stylów tanecznych m.in. tańca współczesnego, jazzu, show dance. W trakcie zajęć warsztatowych panowała radosna atmosfera. Były to bardzo dobre trzy dni ciężkiej pracy - pomimo wysiłku wszyscy stwierdzili, że ciężka praca się opłaca i przynosi efekty.

Serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana za nowe pomysły, doświadczenia i masę pozytywnej energii - składają dzieci, mlodzież, instruktorzy i rodzice z formacji tanecznej Reaktywacja Żory.

Dziękujemy również Dyrektorowi oraz pracownikom MOK w Żorach za możliwość przeprowadzenia warsztatów, a także Urzędowi Miasta Żory za współfinansowanie projektu."

info/zdj. ER






Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się



Mistrzostwa Śląska w szacho-tenisie stołowymzdjęcia; Julia Lipner 29 marca 2025 r.

NA WAGARACHZdjęcia: Julia Lipner

WIOSNA Rynek 21 marca 2025Zdjęcia; Julia Lipner

Koncert na urodziny ŻorZdj. Andrzej Żabka Luty 2025 r.

Magiczne Urodziny ŻorZdj. Joanna Cyganek Luty 2025 r.

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2025 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"